CO DĚLÁME

Každé úterý se scházíme k pravidelným schůzkám, od 17 do 19 hodin.
 Scházíme se na evangelické faře v Přešticích. Během schůzky si zahrajeme hru, zazpíváme chvály, máme duchovní program, kde se dozvíme něco nového o Bohu, a praktickou odborku, kde se učíme rozdělávat oheň, vázat uzly, sebeobraně, ale třeba i finanční gramotnosti.

Akce najdete TADY

Pořádáme víkendové akce – přespávačky
 Alespoň jednou měsíčně se vydáme někam na výlet, nebo na jinou podobnou akci, která je přes víkend.
přespávačky

Organizujeme tábory pro děti. Nejen o letních prázdninách.
 O každých prázdninách (kromě Vánočních) připravujeme tábory pro děti. Jarní a podzimní tábory jsou většinou kratší, okolo pěti dní, abyste si stihli o prázdninách i odpočinout do školy!
O letních prázdninách pořádáme více táborů. Jeden je pro děti od 6 do 11 let, koná se vždy první týden prázdnin a to na faře v Přešticích. Druhý je pro starší děti, od 12 do 15 let a ten je zpravidla někde v přírodě. A nakonec je tu příměstský tábor, který je opět pro děti cca od 6 do 11 let (výjimky jsou možné) na faře.


Goliáš

Taky vody
 O letních prázdninách se vydáváme sjíždět nějakou řeku. Nemusíte mít žádné zkušenosti, všechno se naučíte s námi. Jen snad kdyby jste uměli plavat, to by se hodilo.

Máme i mládežnickou dovolenou!
 O prázdninách se naše parta mládežníků vydá na nějakou pořádnou akci. Byli jsme třeba v Tatrách, v Krkonoších nebo na Boubíně.Plamínek tancuje

Tancujeme
Pokud chcete chválit Boha pohybem, konkrétně tancem, můžete si přijít zatancovat do Taneční skupiny Plamínek. Ta se schází každou středu na evangelické faře v Přešticích.